AIRBRUSH - DOČASNÉ TETOVÁNÍ

   Metoda zdobení těla speciálními barvami původně používaná filmovými maskéry.

Stříká se aibrush pistolkou přes předem připravené šablonky. Během několika minut lze vytvořit motiv k nerozeznání od pravého tetování.

   Nově se můžete přijet "potetovat" i ke mě domů, bez fronty u stánku a zazářit s tetováním na dovolené, párty nebo plese apod :) . 

JAK TO PROBÍHÁ?

Na kůži nastříkám přes šablonu tetování, nechám několik vteřin zaschnout. Pro prodloužení životnosti v rámci domácí péče postačí obyčejný dětský zásyp, který omezí pocení kůže. Tetování není vhodné umisťovat na místa která se napínají a zvýšeně potí. Např. na krku vydrží kratší dobu než na paži. Zároveň doporučuji tetování nemazat krémy a mechanicky neodírat (nechat po sprchování volně oschnout, myslet na tetování při převlékání).

Šablony jsou originální

Vytvářím si je sama, lze je používat opakovaně a jejich výběr neustále doplňuji. Pomozte mi s rozšířením katalogu - vítám tipy na nové šablonky :) . Na sezonu 2019 připravuji šablonky tištěné na 3D tiskárně, které budou velmi detailní a pomohou mi i s efektem 3D tetování. 

K práci s airbrush pistolkou jsem si našla cestu v roce 2007, kdy jsem si pořídila motorku se smutně černou nádrží, kterou bylo potřeba vylepšit :). Po několika pokusech na papíru a jedné malbičce na starou kapotu jsem se pustila i do nádrže na své Yamaze Virago 700 :) . A po ní do dalších :) . V současné době ale nemám na stříkání vhodné podmínky. Jednou snad zase budou :).

 

Stánek mám plátěný nůžkový rozměry 2x2m.

K provozu potřebuji el. připojení (kompresor). 

 

Vydrží 3-7 dní, při doře zvoleném místě a péči i déle.

Jak dlouho Vám vydží závisí na

- pH Vašeho potu a míře pocení

- umístěním obrázku

(místa, kde nejsou potní žlázy a kůže se příliš nenapíná...na paži vydrží déle než na krku...)

- následná péče o obrázek

(pudrování dětským zásypem či make-up pudrem omezujícím pocení

 

Koupání v bazénech ani doma nemá na životnost tak velký vliv, jak si většina lidí myslí. Nástřikem dojde k zafixvání nejvrchnější vrstvy kůže, která se normálně průběžně odlupuje a obvykle se během 48 hodin kompletně vymění. Úhlavním "nepřítelem" těchto obrázků je především pot, který potní žlázy produjkují nejen kolem, ale především pod obrázkem. V případě potřeby je možné tetování odstranit lékařským lihem (barva je na lihové bázi).